Hakkımızda

Oluklu mukavva ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2007 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren istikrarlı bir şekilde büyüyen işletmemiz şuan Çayırova-Gebze-Kocaeli bölgesinde 3.000 m2 kapalı, 2.000 m2 açık olmak üzere toplam 5.000 m2 alanda, müşteri taleplerine uygun her ölçü, model ve kalitede, B dalga, C dalga, E dalga ve BC + BE dalga oluklu mukavva koli üretimi yapmaktadır .

 

Şirketimiz müşteri memnuniyetinin sağlanması ve şirketin sağlıklı ilerleyebilmesi için düzenli olarak kendi sektöründe son yenilikleri düzenli olarak takip etmektedir. Bu kapsamda makine parkurumuz son teknolojilerin kullanıldığı, emek-yoğun çalışmalardan ziyade otomasyona dayalı bir sistemden oluşmaktadır. Şuan kurulu mevcut üretim kapasitemiz 750 ton/aydır. Bu kapasitemizi ihtiyaç durumuna göre arttırılabilecek seviyedeyiz.

 

Şirketimizin ana felsefelerinden birisi de doğru insana doğru yatırımı yapmaktır. İnsan kaynağının niteliği, gelişimi ve performansı takım oyununda hem müşteri hem de tedarikçi açısından son derece önemlidir. Çok iyi biliyoruz ki doğru ürün ve memnun müşteri sadece iyi kurgulanmış ve doğru araçlarla donatılmış (ofis, yazılım vb)  organizasyonlar tarafından sağlanmaktadır.

 

Şirketimizde düzenli eğitim programları takip edilmektedir. Eğitimlerin enkinlikleri mutlaka ölçülmektedir. Bilinçli ve yetişmiş insan kaynağı hem kendisine, hem şirketine hem de ülkesine faydalı olacaktır. Bütün personelimiz bu bilinç ile çalışmaktadır.

 

 

Kuruluşumuzun büyümesine temel teşkil eden ana prensipleri şunlardır.

 

Zamanında teslimat
Doğru malzeme seçimi, kaliteli ürün
Doğru fiyatlandırma
Doğru tedarikçi seçimi
İzlenebilir yönetim sistemi

Kalite Çalışmaları

Kaliteyi bir sistem yaklaşımı olarak prensip edinmiş olan firmamız bütün proseslerinde (yönetim dahil) müşteri istek ve beklentilerini temel girdi olarak benimsemiş olup müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek ve sürekliliğini sağlayabilmek için gerekli kalite planlarını oluşturmuştur. Şirketimizin sahip olmuş olduğu kalite belgeleri şunlardır.

  • ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi
  • ISO 14001:2005 Çevre Yönetim Sistemi
  • OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği
TOP